Voorstelling

Huidige inrichting

 


  • Geboren te Marchienne-au-Pont op 5 december 1940
  • Doctor in de rechten (Universiteit Luik, 1963); bijzonder licentiaat in Europees recht (Universiteit Luik, 1966)
  • Onderzoeker Nationaal Fonds Wetenschappelijk Onderzoek (1964-1978); gewoon hoogleraar (1978-1984) en buitengewoon hoogleraar (1984-2006), emeritus professor van de Universiteit te Luik
  • Lid van de Europese Commissie voor de Rechten van de Mens te Straatsburg (1978-1984)
  • Benoemd tot rechter in het Grondwettelijk Hof bij koninklijk besluit van 10 september 1984 en (Franstalig) voorzitter van 1 april 1993 tot 17 augustus 2009
Michel MELCHIOR, Rechter

Terug