Voorstelling

Huidige inrichting

 

  • Geboren te Bury op 19 juni 1943
  • Geaggregeerde voor het lager secundair onderwijs (1963)
  • Leraar (1963-1980); directeur middelbare school (1980-1987)
  • Gemeenteraadslid (1977-1994) en burgemeester (1989-1994) te Péruwelz; provincieraadslid (1981-1985); senator (1987-1995)
  • Benoemd tot rechter in het Grondwettelijk Hof bij koninklijk besluit van 6 januari 1995 en verkozen tot (Franstalig) voorzitter met ingang van 5 december 2010
  • Emeritus voorzitter sedert 19 juni 2013

Roger HENNEUSE, Emeritus voorzitter

 


Terug