Voorstelling

Emeriti en ere-leden

 

  • Geboren te Antwerpen op 9 oktober 1937.
  • Doctor in de rechten (KUL, 1962); licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen (KUL, 1963).
  • Advocaat aan de balie te Tongeren (1963-1994); voorzitter OCMW Genk (1971-1981); nationaal voorzitter Hoge Raad voor Maatschappelijk Welzijn (1986-1988); senator (1987-1994).
  • Benoemd tot rechter in het Grondwettelijk Hof bij K.B. van 14 november 1994.
  • Verkozen tot voorzitter door de Nederlandse taalgroep, met ingang van 5 september 2001.
  • Emeritus voorzitter sedert 9 oktober 2007.

Alex ARTS, Emeritus voorzitter

 


Terug